• Ürünü seçimi, 2000’den fazla mevcut saç ve cilt bakım formülü arasından seçim yapabilir veya kendi özel ürün formülünüzü oluşturmak için bir araştırmacı ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışabilirsiniz .
  • Ürün özelliklerinin belirlenmesi, seçilen ürünün özelleştirilmesi ve kişiselleştirilmesi basamağıdır. Saç tipi ve yapısı, cilt tipi, alerjenik ve hassas ciltler için çeşitli özelliklere sahip isteklere , profesyonel olarak tasarlanan ürünler………..

Ürün formülasyonu

Ürün formülasyonları tamamen istenilen ürünün özelliğine göre kombine edilir. Kullanılan hammadeler, tüm kozmetik ve sağlık mevzuatlarına uygun olarak, belirlenen sınırlar içerisinde kullanılır. Tamamen bitkisel ya da tamamen doğal, anti allergen hammaddeler kullanılması istenen formülasyonlarda hammadeler, seltifikaları ile beraber sunulur. Ürün formüle edildikten sonra istenildiği taktirde istenilen test laboratuvarlarına gönderilebilir. (Organik hammadde, organik pigment, allergen free esans, paraben free, sızıntı testi, ısıya ve soğuğa dayanıklılık testi, ışığa maruz kalma testi, mikrobiyolojik testler, ambalaj uyumluluk testi, ambalajın için plastik testi, stabilite testi, isteyenler için helal ve kosher testi ve seltifikasyonu )

Etiket ve ambalaj tasarımı

Ürün seçimi ve ürün özelliklerinin belirlenmesi ile oluşturulan formülasyonun, içerik özellikleri ve ürün özelliklerinin tam olarak belirtildiği etiket çalışmaları ve ambalaj tasarımlarının yapılıp, ambalaj örnekleri ve etiket örneklerinin temin edildiği aşamadır.

Üretim sözleşmesi

Üretim sözleşmesi, üretici ile, üretim talep eden firma arasında tarafları bağlayan, yasal olarak sorumlu kılmak amacı ile yapılan ve gizlilikle yönetilen bir sözleşmedir.

Yasal bildirimlerin yapılması

Üretimi yapılacak ürünün, formülasyon, etiket ve ambalaj bilgilerinin yasal olarak bildirimlerinin yapılması sürecidir.

Hammadde ve ambalaj tedariği

Üretim sözleşmesi yapıldıktan sonra hammadde ambalaj tedariğinin yapılması sürecidir. Bu süreci üretim talep eden firma ya da üretici firma üstlenebilir. Üretimden önce tamamının eksiksiz olarak üretici firmada bulunması gerekir.

Üretim

Tüm üretim boyunca, sıkı denetim altında, hijyen ve her basamakta  kalite kontrol yapılarak hataya yer bırakılmadan ürün içerikleri hazırlanarak, ambalajlara dolumlar yapılır, etiketleme ve ambalajlama yapılarak bitmiş ve piyasaya sunmak için hazır hale getirilir.

Ürün teslimi

Satışa hazır hale getirilmiş ürünler en kısa sürede üretim talep eden firmaya, fabrikamızda teslim edilir.

Ürünlerimizi şurada bulabilirsiniz:

  • marketler
  • eczaneler
  • kitlesel ürün mağazaları
  • kuaför ve güzellik salonları
  • eczaneler
  • saç ve saç derisi klinikleri
  • özel toptan satış yerleri.

Private Label